Otel Hakkında

Esperanza Boutique Hotel of Lykia

Umut diriliğinde bir yer; Esperanza...

Antalya, Karaöz’de, Akdeniz’e sadece 900 metre mesafede, yemyeşil çam ormanları arasında, umudun nefes aldığı, yenilenmenin başladığı, tatilin, huzurun yeniden yorumlandığı bir yer.
Esperanza; “tatilin, yenilenmenin umut hali…”
Umut etmek, beklentilerimizle ilgilidir…
Esperanza’da, beklentilerinizi, umut diriliğinde yaşarsınız…
Esperanza, yeri ve konumu ile sunduğu kaliteli hizmetlerin ötesinde, yarattığı ambiyans ve duygusal beklentilerinizi de karşılayan yaklaşımıyla, kendinizi çok özel hissedeceğiniz bir yer…
Çünkü Esperenza’da;
umut diriliğinde bir ortam,
umut diriliğinde ilgi,
umut diriliğinde lezzetler
umut diriliğinde bir yaşam var…
Esperanza’da; huzuru, lezzetleri, eğlenceyi, dinlenceyi, keyfi, umut diriliğinde yaşarsınız.
Esperanza; seçkin antikalar, zarif ve konforlu mobilyalar ve rustik detaylarla, özenle dekore edilmiş iç mekanıyla umut diriliğinde…
Konukların, Esperanza’da geçirdikleri zaman boyunca, kendilerini huzurlu hissetmeleri ve keyifli bir tatil geçirmeleri için her şey umut diriliğinde…
Şehrin stresi ve koşuşturmacasından kilometrelerce uzakta, güneye bakan, meyve bahçeleriyle bezeli, eşsiz bir manzara sahip, bir buçuk dönüm yemyeşil bir arazi üzerinde, doğanın kalbinde ve ormanla içiçe olduğu için umut diriliğinde…
13
ODA
70
HAVUZ (m²)
1500
BAHÇE (m²)
30
YATAK

ÖZEL GÜNLER

Toplantılar ve Davetler

Toplantılar ve Davetler

Dostlarınızla huzurlu, keyifli vakit geçirmek ve rahat rahat özlem gidermek için en ideal mekanlardan birindesiniz.

Yemek Organizasyonları

Yemek Organizasyonları

Esperanza'nın en keyifli özelliklerinden biri de, doğal ürünlerin ön planda olduğu, gerçekten çok lezzetli ve zarif sofralarıdır. Bir kez denerseniz, daha iyi anlarsınız.

Grup Programları

Grup Programları

Yıl boyunca açık olan Esperanza, 13 Odalık butik kurgusu ile küçük ve orta ölçekli grupların izole bir şekilde keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlar.

Özel Gün Organizasyonları

Özel Gün Organizasyonları

Özel günler, çok özel duygularla dolu, keyifli yerlerde unutulmaz anılara dönüşür. Esperanza'da birçok detay bunun için düşünülmüştür.

HİZMETLER & AKTİVİTELER

Award
Araç Kiralama
Award
Bisiklet Kiralama
Award
Paragliding
Award
Havaalanı Transferi
Award
Doğa Yürüyüşü
Award
Özel Turlar
Award
Yat Kiralama
Award
Yoga Grupları

YİYECEK & İÇECEK

Doğal çevrenin sunduğu; bal, süt, sebze, meyve, aromatik bitkiler gibi doğal ürünleri, mutfaklarında, sevgi ile birleştirip sundukları için Esperanza umut diriliğinde…

Mikroklima özelliği taşıyan iklim şartları sayesinde ve yörenin bitki çeşitliliğinden ilham alınarak, Esperanza bahçesinde egzotik ve endemik bitkiler de harmanlanmıştır.

Isınmanın güneş enerjisiyle sağlanmasının yanı sıra, içilebilir su dahil, otelin tüm su ihtiyacı, kum filtreli bir özel sistem ile sağlanmaktadır.

Esperanza’nın bahçesinde doğal şartlarda yetiştirilen; portakal, limon, lime, kayısı, erik, badem, nar, elma, ayva, dut, kamkat, incir, mandalina, guena, greyfurt, zeytin, üzüm, böğürtlen, taze ve ev yapımı reçeller, marmelat ve kompostolar şeklinde sunulmaktadır.

Serbest gezen tavuklardan taze yumurtalar,
yakın çevredeki bahçelerden biber, domates, marul, soğan, salatalık, patlıcan, kabak ile mevsimlik diğer meyve ve sebzeler de yerel tarzda sunulmaktadır.

Esperanza, aynı zamanda, yine kendi bahçesinin doğal mahsulü olan; nane, biberiye, adaçayı, fesleğen, kekik ve benzeri aromatik bitkilerden yapılan çay karışımlarıyla
yudum yudum sağlık sunar.

Akdeniz Mutfağını’nın eşsiz lezzetlerini sunan gurme restaurant…

Doğal meyve suları, özel içecekler, kokteyller ve seçkin şarap listesi sunan bar…

Güne tüm bu eşsiz lezzetler ile serpme kahvaltı ile başlayacak ve Akdeniz mutfağının esintileri ile günü bitirebileceksiniz.

Gün içerisinde talebiniz doğrultusunda alternatif yiyecek çeşitlerine ulaşabilirsiniz.